Machineryline » ROAGRO TEHNOLOGII AGRICOLE

ROAGRO TEHNOLOGII AGRICOLE

За нас
Галерија
Мапа
Контакти ROAGRO TEHNOLOGII AGRICOLE
Во продажба: 5 огласа
Телефонските броеви се проверени
Јазици: италијански, романски, англиски
+40 759 03... Прикажи +40 759 034 230
+40 790 99... Прикажи +40 790 999 988
Адреса
Романија, 807290, Strada Principala, nr. 12, Com. Sendreni, Jud. Galati
Локално време на дилерот: 01:03 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Романија, Strada Principala, nr. 12, Com. Sendreni, Jud. Galati
Огласи ROAGRO TEHNOLOGII AGRICOLE
Филтер

Резултати од пребарување: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови моторна пумпа Scova MOTOPOMPE нови моторна пумпа Scova MOTOPOMPE нови моторна пумпа Scova MOTOPOMPE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Моторна пумпа
Година 2021 Километража Сила
Романија
нови систем за наводнување Scova TAMBURI IRIGATII нови систем за наводнување Scova TAMBURI IRIGATII
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Систем за наводнување
Година 04/2021 Километража Сила
Романија
нови систем за наводнување Scova LINIARA IRIGATII SIMPLA SAU CU PIVOTARE нови систем за наводнување Scova LINIARA IRIGATII SIMPLA SAU CU PIVOTARE нови систем за наводнување Scova LINIARA IRIGATII SIMPLA SAU CU PIVOTARE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Систем за наводнување
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервни делови
Година Километража Сила
Романија
нови систем за наводнување Scova PIVOT IRIGATII FIX SI MOBIL нови систем за наводнување Scova PIVOT IRIGATII FIX SI MOBIL нови систем за наводнување Scova PIVOT IRIGATII FIX SI MOBIL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Систем за наводнување
Година Километража Сила
Романија