Machineryline » ROXMYA RESIDENCE S.R.L.

ROXMYA RESIDENCE S.R.L.

За нас
Контакти ROXMYA RESIDENCE S.R.L.
Во продажба: 5 огласа
Телефонските броеви се проверени
Craciunescu Gabriel
Craciunescu Gabriel
Јазици: романски, англиски
+40 730 03... Прикажи +40 730 032 102
Адреса
Романија, Bistrita Nasaud
Локално време на дилерот: 01:33 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Огласи ROXMYA RESIDENCE S.R.L.
Филтер

Резултати од пребарување: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 11900 м/ч Сила
Романија, Bistrița
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2010 Километража 4000 м/ч Сила
Романија, Vatra Dornei
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 10000 м/ч Сила 170 кс
Романија, Bistrița
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 6500 м/ч Сила
Романија, Bistrița
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2006 Километража 467500 км Сила
Романија, Vatra Dornei