Machineryline » Przedsiębiorstwo "REMASZ"

Przedsiębiorstwo "REMASZ"

За нас
Мапа
Контакти Przedsiębiorstwo "REMASZ"
Во продажба: 20 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Julian Sobala - właściciel Przedsiębiorstwa REMASZ
Julian Sobala - właściciel Przedsiębiorstwa REMASZ
Јазици: руски, полски
+48 602 13... Прикажи +48 602 130 450
Łukasz Sobala - kierownik działu sprzedaży
Łukasz Sobala - kierownik działu sprzedaży
Јазици: германски, полски, англиски
+48 608 17... Прикажи +48 608 175 775
Адреса
Полска, Лоѓ, 95-200, Pabianice, Północna 44
Локално време на дилерот: 00:32 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Лоѓ, Pabianice, Północna 44
Огласи Przedsiębiorstwo "REMASZ"
Филтер

Резултати од пребарување: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак за асфалт HAMM DV70VV валјак за асфалт HAMM DV70VV валјак за асфалт HAMM DV70VV
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража Сила 24.7 kW
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 2280 м/ч Сила 20 кс
Полска, Pabianice
валјак за асфалт BOMAG BW 100 AC-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2001 Километража 2000 м/ч Сила 22 kW
Полска, Pabianice
фреза за асфалт WIRTGEN W 50 DCi фреза за асфалт WIRTGEN W 50 DCi фреза за асфалт WIRTGEN W 50 DCi
3
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Фреза за асфалт
Евро Euro 3
Година 2013 Километража Сила 125 кс
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 7340 м/ч Сила 175 кс
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража 2500 м/ч Сила 136 кс
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
26.230 € PLN 120.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража 4100 м/ч Сила 29 kW
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража 2520 м/ч Сила 34 kW
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
2.404 € PLN 11.000 PLN
Осветлување кула
Година 2007 Километража Сила
Полска, Pabianice
валјак за асфалт HAMM DV90VO валјак за асфалт HAMM DV90VO валјак за асфалт HAMM DV90VO
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2004 Километража Сила
Полска, Pabianice
валјак за асфалт BOMAG BW 100 ADM-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 1000 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Полска, Pabianice
валјак со гуми STAVOSTROJ GRW 101 валјак со гуми STAVOSTROJ GRW 101 валјак со гуми STAVOSTROJ GRW 101
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2019 Километража 1 м/ч Сила 60 кс
Полска, Pabianice