Machineryline » SHANGHAI GENZHI MACHINERY CO. LTD

SHANGHAI GENZHI MACHINERY CO. LTD

За нас
Мапа
Контакти SHANGHAI GENZHI MACHINERY CO. LTD
Во продажба: 200 огласа
Телефонските броеви се проверени
Kevin Liao
Kevin Liao
Јазици: шпански
+86 136 118... Прикажи +86 136 1183 7577
Адреса
Кина, Shanghai, No.655 Gaoji Rd Song Jiang area
Локално време на дилерот: 07:33 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Кина, Shanghai, No.655 Gaoji Rd Song Jiang area
Огласи SHANGHAI GENZHI MACHINERY CO. LTD
Филтер

Резултати од пребарување: 200 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година Километража 6000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година Километража 6000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година Километража 6000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Суспензија хидраулично
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Суспензија хидраулично
Година Километража 45000 км Сила
Кина, Shanghai