Machineryline » P.H.U. Piotr Wójcicki

P.H.U. Piotr Wójcicki

За нас
Мапа
Контакти P.H.U. Piotr Wójcicki
Во продажба: 2 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Piotr
Piotr
Јазици: полски
Пон - Пет 06:00 - 14:00
+48 601 58... Прикажи +48 601 588 933
+48 46 831 ... Прикажи +48 46 831 81 83
Адреса
Полска, Мазовско војводство, 96-330, Puszcza Mariańska, Puszcza Mariańska 59A
Локално време на дилерот: 23:33 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Мазовско војводство, Puszcza Mariańska, Puszcza Mariańska 59A
Огласи P.H.U. Piotr Wójcicki
Филтер

Резултати од пребарување: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.880 € PLN 123.000 PLN
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 10.5 м³
Година 2011 Километража 550200 км Сила 270 кс
Полска, Puszcza Mariańska
Контактирајте го продавачот
22.950 € PLN 105.000 PLN
Возило за одвод на фекалии
Носивост 18000 кг Зафатнина 18 м³
Година 2006 Километража 1203040 км Сила
Полска, Puszcza Mariańska