Machineryline » Perforaciones Jocal S.L.

Perforaciones Jocal S.L.

За нас
Мапа
Контакти Perforaciones Jocal S.L.
Во продажба: 1 оглас
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Joaquin
Joaquin
+34 669 38 ... Прикажи +34 669 38 25 87
Адреса
Шпанија, Навара, 31194, Oricain, Nuevo Polí­gono Industrial Ezcabarte Calles 2, 4, 6
Локално време на дилерот: 00:29 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Шпанија, Навара, Oricain, Nuevo Polí­gono Industrial Ezcabarte Calles 2, 4, 6
Огласи Perforaciones Jocal S.L.
Филтер

Резултати од пребарување: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 5000 м/ч Сила
Шпанија, Oricain