Machineryline » Peçamape

Peçamape

За нас
Мапа
Контакти Peçamape
Во продажба: 51 огласа
Телефонските броеви се проверени
Amílcar Arroja - Responsible for complete vehicles
Amílcar Arroja - Responsible for complete vehicles
Јазици: португалски, шпански, француски
Пон - Пет 08:30 - 18:00
+351 912 39... Прикажи +351 912 393 467
Frederico Carmo  - Responsible for Parts
Frederico Carmo - Responsible for Parts
Јазици: француски, португалски, англиски
Пон - Пет 08:30 - 18:00
+351 916 48... Прикажи +351 916 485 026
Адреса
Португалија, Областа на Лисабон, 2065-04, ALCOENTRE, AZAMBUJA, EN 1 KM 57
Локално време на дилерот: 23:16 (WET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Португалија, Областа на Лисабон, ALCOENTRE, AZAMBUJA, EN 1 KM 57
Огласи Peçamape
Филтер

Резултати од пребарување: 51 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Година 08/2008 Километража 1250000 км Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Кабриолет
Година 06/1997 Километража 175000 км Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 03/2009 Километража 1128250 км Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Година 2005 Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа < 3.5т
Година 07/2009 Километража 381669 км Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
мотор DAF XF280M за камион мотор DAF XF280M за камион мотор DAF XF280M за камион
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
мотор DAF MX340 за камион мотор DAF MX340 за камион
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
ретардер ZF за камион ретардер ZF за камион
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ретардер
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
мотор DAF CE162C за камион DAF мотор DAF CE162C за камион DAF
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
мотор MERCEDES-BENZ OM457LA за камион мотор MERCEDES-BENZ OM457LA за камион
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година 2010 Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар за гориво
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
менувач SCANIA GRS0905R за камион менувач SCANIA GRS0905R за камион менувач SCANIA GRS0905R за камион
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Менувач
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA