Machineryline » Partner Machinery

Partner Machinery

За нас
Мапа
Контакти Partner Machinery
Во продажба: 9 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Alper Kaya
Alper Kaya
Јазици: турски, англиски
+90 533 575... Прикажи +90 533 575 71 29
Адреса
Турција, İstanbul, Küçükbakkalköy Mh. Dudullu Cd. 23-25 Brandium R2 Blok D.99 Ataşehir
Локално време на дилерот: 01:59 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, İstanbul, Küçükbakkalköy Mh. Dudullu Cd. 23-25 Brandium R2 Blok D.99 Ataşehir
Огласи Partner Machinery
Филтер

Резултати од пребарување: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
зглобен дампер VOLVO A40E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Година 2010 Километража 23000 м/ч Сила
Турција, İstanbul
зглобен дампер VOLVO A40E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Година 06/2008 Километража 18500 м/ч Сила
Турција, İstanbul
зглобен дампер VOLVO A35D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Година 05/2006 Километража 20700 м/ч Сила
Турција, İstanbul
зглобен дампер VOLVO A40D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Година 04/2007 Километража 22000 м/ч Сила
Турција, İstanbul
зглобен дампер VOLVO A40D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Година 04/2007 Километража 16500 м/ч Сила
Турција, İstanbul
зглобен дампер VOLVO A35D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Година 05/2006 Километража 19000 м/ч Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 04/2019 Километража 10200 м/ч Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Година 04/2007 Километража 15800 м/ч Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Година 04/2007 Километража 17000 м/ч Сила
Турција, İstanbul