Machineryline » Özgen Asfalt

Özgen Asfalt

За нас
Мапа
Контакти Özgen Asfalt
Во продажба: 3 огласа
Телефонските броеви се проверени
Mehmet Özgen
Mehmet Özgen
Јазици: турски, англиски
+90 532 721... Прикажи +90 532 721 91 94
Адреса
Турција, İsmetpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı 56. Sok. No:1 K:3 Sultangazi/İstanbul
Локално време на дилерот: 01:56 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, İsmetpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı 56. Sok. No:1 K:3 Sultangazi/İstanbul
Огласи Özgen Asfalt
Филтер

Резултати од пребарување: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 12/2007 Километража 8500 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 11/2013 Километража 2700 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 10/2010 Километража Сила
Турција