Machineryline » "Magdalena Nowakowska"

"Magdalena Nowakowska"

За нас
Мапа
Контакти "Magdalena Nowakowska"
Во продажба: 4 огласа
Телефонските броеви се проверени
Łukasz Nowakowski
Łukasz Nowakowski
Јазици: полски, англиски
+48 509 74... Прикажи +48 509 748 261
Адреса
Полска, Лублин, 24-120, Parchatka
Локално време на дилерот: 00:54 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Лублин, Parchatka
Огласи "Magdalena Nowakowska"
Филтер

Резултати од пребарување: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража 840 м/ч Сила
Полска, Parchatka
Контактирајте го продавачот
7.432 € PLN 34.000 PLN
Ножична платформа
Носивост 681 кг
Година 2008 Километража 860 м/ч Сила
Полска, Parchatka
Контактирајте го продавачот
10.600 € PLN 48.500 PLN
Мини натоварувач
Носивост 630 кг
Година 1998 Километража Сила 52 кс
Полска, Parchatka
Контактирајте го продавачот
437,10 € PLN 2.000 PLN
Вибро плоча
Година 2016 Километража Сила 3.1 kW
Полска, Parchatka