Machineryline » Nortrucks, Lda

Nortrucks, Lda

За нас
Мапа
Контакти Nortrucks, Lda
Во продажба: 8 огласа
Телефонските броеви се проверени
Nuno Alves
Nuno Alves
Јазици: португалски, шпански, англиски
Пон - Пет 09:00 - 18:00
Саб 09:00 - 13:00
+351 22 099... Прикажи +351 22 099 6375
+351 914 42... Прикажи +351 914 424 888
Адреса
Португалија, Областа Порто, 4485-255, Guihabreu, Rua Abel Maia, Lote 1 4485-255 Guihabreu
Локално време на дилерот: 23:48 (WET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Португалија, Областа Порто, Guihabreu, Rua Abel Maia, Lote 1 4485-255 Guihabreu
Огласи Nortrucks, Lda
Филтер

Резултати од пребарување: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.350 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-04 Километража Сила
Португалија, Guihabreu
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Седан
Година 2009-05 Километража 230000 км Сила
Португалија, Guihabreu
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-01 Километража 892000 км Сила 420 кс
Португалија, Guihabreu
Контактирајте го продавачот
14.350 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 38.56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994-05-19 Километража Сила
Португалија, Guihabreu
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05 Километража Сила
Португалија, Guihabreu
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-02-12 Километража Сила
Португалија, Guihabreu
Контактирајте го продавачот
7.450 €
Камион влекач
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-08 Километража 788000 км Сила 400 кс
Португалија, Guihabreu
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1988 Километража Сила
Португалија, Guihabreu