Machineryline » "NODIGMARKET24"

"NODIGMARKET24"

За нас
Мапа
Контакти "NODIGMARKET24"
Во продажба: 12 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Јазици: руски, германски, полски, англиски
+48 514 61... Прикажи +48 514 611 415
Адреса
Полска, Шлезија, Zabrze, DK88, 41-800
Локално време на дилерот: 11:45 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Шлезија, Zabrze, DK88, 41-800
Огласи "NODIGMARKET24"
Филтер

Резултати од пребарување: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.530 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 1998 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2011 Километража 1500 м/ч Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража 500 м/ч Сила 140 кс
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2020 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
83.750 € PLN 379.000 PLN
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2020 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
12.666 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2020 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
54.140 € PLN 245.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2013 Километража 2140 м/ч Сила 96 kW
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
9.555 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2020 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
19.670 € PLN 89.000 PLN
Машина за дупчење
Евро Euro 4
Година 2010 Километража 650 м/ч Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража Сила
Полска, Zabrze