Machineryline » Nasco Italia S.A.S

Nasco Italia S.A.S

За нас
Мапа
Контакти Nasco Italia S.A.S
Во продажба: 6 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Nasser
Nasser
Јазици: француски, арапски, италијански, англиски
+39 335 707... Прикажи +39 335 707 0863
+39 02 5180... Прикажи +39 02 5180 0242
Адреса
Италија, Ломбардија, 20097, San Donato Milanese (MI), Via Cesare Battisti 18/A
Локално време на дилерот: 23:43 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Италија, Ломбардија, San Donato Milanese (MI), Via Cesare Battisti 18/A
Огласи Nasco Italia S.A.S
Филтер

Резултати од пребарување: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 14500 м/ч Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стрела на багер
Година Километража Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2007 Километража Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 16000 м/ч Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1989 Километража 4581 м/ч Сила
Италија, San Giorgio Piacentino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година Километража 8573 км Сила
Италија, Piacenza