Machineryline » ТОВ Грасфілд

ТОВ Грасфілд

За нас
Мапа
Контакти ТОВ Грасфілд
Во продажба: 30 огласа
Телефонските броеви се проверени
Мирослав Ващенко
Мирослав Ващенко
Јазици: руски, украински, полски
+380 67 395... Прикажи +380 67 395 7280
Адреса
Украина, Полтавска област, 36000, Полтава, вулиця 1100-річчя Полтави, 30
Локално време на дилерот: 01:43 (EET)
Украина, Черниговска област, 14000, Чернігів
Украина, Житомирска област, 10002, Житомир, Київське шосе, 143
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Полтавска област, Полтава, вулиця 1100-річчя Полтави, 30
Огласи ТОВ Грасфілд
Филтер

Резултати од пребарување: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.500 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг
Година 2014 Километража 2015 м/ч Сила 93 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
18.300 €
Грејдер
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернігів
Контактирајте го продавачот
18.483 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
9.967 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
200.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1020 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
18.354 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернігів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга земјоделска опрема
Година 2021 Километража Сила 6.5 кс
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
36.200 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2021 Километража Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Тркала трактор
Година 2021 Километража Сила 110 кс
Украина, Чернігів
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Тркала трактор
Година 2015 Километража 6989 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернігів
Контактирајте го продавачот
10.894 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернігів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2021 Километража Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
165.000 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 2014 Километража 4980 м/ч Сила
Украина, Житомир