Machineryline » MP Maschinen Park GmbH

MP Maschinen Park GmbH

За нас
Мапа
Контакти MP Maschinen Park GmbH
Во продажба: 23 огласа
Телефонските броеви се проверени
Romal Jaweed
Romal Jaweed
Јазици: германски, англиски
Пон - Пет 09:00 - 16:00
+49 1577 25... Прикажи +49 1577 2599258
+49 6031 79... Прикажи +49 6031 7906201
+49 6031 79... Прикажи +49 6031 7907773
Адреса
Германија, Хесен, 61169, Friedberg, Raiffeisen str. 12
Локално време на дилерот: 00:41 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Германија, Хесен, Friedberg, Raiffeisen str. 12
Огласи MP Maschinen Park GmbH
Филтер

Резултати од пребарување: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1998 Километража 5100 м/ч Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2003 Километража 200 м/ч Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
1.400 € Без ДДВ
Корпа за багер
Година 2010 Километража Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2000 Километража 11300 м/ч Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 6200 м/ч Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2014 Километража 6780 м/ч Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Вибрационо сито
Година 2009 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2017 Километража 88 м/ч Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 9000 м/ч Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1992 Километража 11300 м/ч Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1983 Километража 14500 м/ч Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион со церада
Евро Euro 2
Година 1995 Километража 364000 км Сила 170 кс
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Влечна приколка
Година 2011 Километража Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на дрва
Година 2001 Километража Сила
Германија, Friedberg