Machineryline » MOKAVTO

MOKAVTO

За нас
Галерија
Контакти MOKAVTO
Во продажба: 9 огласа
Телефонските броеви се проверени
Olena
Olena
Јазици: руски
+380 95 220... Прикажи +380 95 220 3581
Адреса
Украина
Локално време на дилерот: 01:02 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Огласи MOKAVTO
Филтер

Резултати од пребарување: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови контејнер за отпад нови контејнер за отпад нови контејнер за отпад
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.599 € Без ДДВ
Контејнер за отпад
Зафатнина 37.45 м³
Година 2022 Километража Сила
Украина
нови полуприколка за превоз на живина Цыплятовоз (container for chicks transportation) нови полуприколка за превоз на живина Цыплятовоз (container for chicks transportation) нови полуприколка за превоз на живина Цыплятовоз (container for chicks transportation)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на живина
Зафатнина 59.74 м³
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
9.989 € Без ДДВ
Менлив сандак фургон
Носивост 16000 кг
Година 2022 Километража Сила
Украина
нови менлив сандак фургон нови менлив сандак фургон
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.999 € Без ДДВ
Менлив сандак фургон
Носивост 16000 кг
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
48.199 € Без ДДВ
Куќа на тркала
Носивост 2134 кг
Година 2022 Километража Сила
Украина
нови менлив сандак фургон нови менлив сандак фургон
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
Менлив сандак фургон
Година 2022 Километража Сила
Украина
нови менлив сандак фургон нови менлив сандак фургон
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.399 € Без ДДВ
Менлив сандак фургон
Носивост 16000 кг
Година 2022 Километража Сила
Украина
нови менлив сандак фургон нови менлив сандак фургон
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
Менлив сандак фургон
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
Менлив сандак фургон
Носивост 16000 кг
Година 2022 Километража Сила
Украина