Machineryline » Moderntech Sp. z o.o.

Moderntech Sp. z o.o.

За нас
Мапа
Контакти Moderntech Sp. z o.o.
Во продажба: 23 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Адреса
Полска
Локално време на дилерот: 00:45 (CET)
Полска, Мазовско војводство, 09-500, Gorzewo, Kruk 4
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Мазовско војводство, Gorzewo, Kruk 4
Огласи Moderntech Sp. z o.o.
Филтер

Резултати од пребарување: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.990 € Без ДДВ
Вибрирачки фидер
Година 2021 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
4.905 € Без ДДВ
Кофа за мешање бетон
Година 2021 Километража Сила
Полска, Gorzewo
Контактирајте го продавачот
4.640 € Со вклучен ДДВ
Кофа за мешање бетон
Година 2021 Километража Сила
Полска, Gorzewo
Контактирајте го продавачот
484 € Без ДДВ
Поткопувач
Година 2021 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
1.150 € Без ДДВ
Четка за метење
Година 2021 Километража Сила
Полска, Gorzewo
Контактирајте го продавачот
1.220 € Без ДДВ
Четка за метење
Година 2022 Километража Сила
Полска, Gorzewo
Контактирајте го продавачот
2.475 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2022 Километража Сила
Полска, Gorzewo
Контактирајте го продавачот
4.080 € Без ДДВ
Прикачен расфрлувач на песок
Зафатнина 1 м³
Година 2022 Километража Сила
Полска, Gorzewo
Контактирајте го продавачот
2.380 € Без ДДВ
Прикачен расфрлувач на песок
Година 2021 Километража Сила
Полска, Gorzewo
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Четка за метење
Година 2022 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Четка за метење
Година 2022 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
875 € Без ДДВ
Четка за метење
Година 2022 Километража Сила
Полска, Gorzewo
Контактирајте го продавачот
840 € Без ДДВ
Поткопувач
Година 2022 Километража Сила
Полска, Gorzewo
Контактирајте го продавачот
6.060 € Без ДДВ
Вибрирачки фидер
Година 2022 Километража Сила
Полска, Gorzewo
Контактирајте го продавачот
650 € Без ДДВ
Вилушки
Носивост 2000 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Gorzewo