Machineryline » Mobazon GmbH

Mobazon GmbH

За нас
Мапа
Контакти Mobazon GmbH
Во продажба: 8 огласа
Телефонските броеви се проверени
Ertugrul Sofularli
Ertugrul Sofularli
Јазици: германски, турски, англиски
Пон - Пет 09:00 - 18:00
+49 162 60... Прикажи +49 162 6071083
Адреса
Германија, 56566 , Neuwied, Dierdorfer Str. 560a
Локално време на дилерот: 11:31 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Германија, Neuwied, Dierdorfer Str. 560a
Огласи Mobazon GmbH
Филтер

Резултати од пребарување: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови санитарен контејнер Sanitary Container / Sanitair -en Toiletunit / Sanitärcontainer нови санитарен контејнер Sanitary Container / Sanitair -en Toiletunit / Sanitärcontainer
2
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Санитарен контејнер
Година 2021 Километража Сила
Германија, Neuwied
Контактирајте го продавачот
3.899 € Без ДДВ
Санитарен контејнер
Година 2021 Километража Сила
Германија, Neuwied
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Санитарен контејнер
Година 04/2021 Километража Сила
Германија, Neuwied
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Контејнер за канцеларии
Година 2021 Километража Сила
Германија, Neuwied
Контактирајте го продавачот
3.899 € Без ДДВ
Санитарен контејнер
Година 04/2021 Километража Сила
Германија, Neuwied
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Стамбен контејнер
Година 2021 Километража Сила
Германија, Neuwied
Контактирајте го продавачот
3.899 € Без ДДВ
Санитарен контејнер
Година 04/2021 Километража Сила
Германија, Neuwied
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Контејнер за канцеларии
Година 03/2021 Километража Сила
Германија, Neuwied