Machineryline » ML Truck Michał Lesisz

ML Truck Michał Lesisz

За нас
Мапа
Контакти ML Truck Michał Lesisz
Во продажба: 5 огласа
Телефонските броеви се проверени
+48 728 44... Прикажи +48 728 448 510
Адреса
Полска, Мазовско војводство, Aleja Krakowska, 28
Локално време на дилерот: 00:02 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Мазовско војводство, Aleja Krakowska, 28
Огласи ML Truck Michał Lesisz
Филтер

Резултати од пребарување: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.600 € PLN 140.000 PLN
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Зафатнина 11000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-05-25 Километража 522100 км Сила 240 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
29.510 € PLN 135.000 PLN
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Зафатнина 18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2009 Километража 320000 км Сила 320 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
36.060 € PLN 165.000 PLN
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Зафатнина 18000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2009 Километража 410315 км Сила 340 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
19.450 € PLN 89.000 PLN
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2009 Километража 410315 км Сила 340 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
30.380 € PLN 139.000 PLN
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-05-25 Километража 432231 км Сила 240 кс
Полска