NISSAN

Популарни модели специјални машини и индустриска опрема NISSAN

Последни огласи за продажба на возила NISSAN

32.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Socage Модел Palfinger P 200 TXE - 20m - 230 kg Работна висина на подигање 20 м
Година 2017 Километража 238487 км Сила 96 kW
Унгарија, Győr
49.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Марка на лифт Palfinger Модел P260B - 25,6 m - 200 kg Работна висина на подигање 25.6 м
Година 2011 Километража 54226 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 14.8 м
Година Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
42.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт CTE Модел ZED 13 JH
Година 2013 Километража 15000 км Сила 120 кс
Унгарија, Budapest
50.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Марка на лифт Palfinger Модел P 260 B Висина на подигање 26 м
Година 2010 Километража 77955 км Сила 131 кс
Унгарија, Budapest
60.990 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Scorpion 2013
Година 2019 Километража 26320 км Сила 131 кс
Унгарија, Budapest
39.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Multitel Модел MX 225 Висина на подигање 22.5 м
Година 2011 Километража 29084 км Сила 131 кс
Унгарија, Budapest
25.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт CTE Модел ZED 20C Висина на подигање 18 м
Година 2011 Километража 168000 км Сила 110 кс
Унгарија, Budapest
38.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 3500 кг Марка на лифт Socage Модел DA320 Висина на подигање 20 м
Година 2016 Километража 56255 км Сила
Унгарија, Budapest
51.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 175 кг Евро Euro 6 Марка на лифт Oil&Steel Модел Snake 2612 Plus Висина на подигање 26 м
Година 2016 Километража 25829 км Сила 122 кс
Унгарија, Budapest
26.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2012 Километража 88900 км Сила 110 кс
Унгарија, Budapest
19.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 112500 км Сила
Унгарија, Budapest
виљушкар NISSAN P1F1M15J виљушкар NISSAN P1F1M15J
2
8.700 US$ EUR ≈ 7.630 €
Виљушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3 м
Година 2011 Километража 6700 м/ч Сила
Украина, Київ
аукција 2.500 € Без ДДВ
Виљушкар
Висина на подигање 3.3 м
Година 01/1997 Километража 1190 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
аукција 2.000 € Без ДДВ
Виљушкар
Висина на подигање 2.34 м
Година 01/2005 Километража 2422 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen