NEUSON

Последни огласи за продажба на возила NEUSON

цена на барање
Мини дампер
Година 2018 Километража 391 м/ч Сила
Австрија, Haid
цена на барање
Мини багер
Година 2009 Километража 2000 м/ч Сила
Италија, Alba (CN)
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1800 кг
Година 2009 Километража 1400 м/ч Сила
Италија, Alba (CN)
39.900 € Без ДДВ
Мини дампер
Зафатнина 3.5 м³
Година 2020-01-01 Километража 500 м/ч Сила 75 кс
Белгија, Sint Katelijne Waver
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Полска, Chełmiec
41.900 € Без ДДВ
Мини дампер
Носивост 9000 кг
Година 2017 Километража 906 км Сила 74.78 кс
Австрија, Hörsching
цена на барање
Запченик
Година 2017 Километража Сила
Украина, Хмельницкий
цена на барање
Влечен валјак
Година 2017 Километража Сила
Украина, Хмельницкий
цена на барање
Мини дампер
Носивост 1500 кг
Година 2018 Километража 988 м/ч Сила 19.2 kW
Австрија, Haid
25.300 € Без ДДВ
Мини дампер
Носивост 5000 кг Зафатнина 2 м³
Година 2014 Километража 2653 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
аукција 5.000 €
Мини багер
Година 1999 Километража Сила 62 кс
Белгија, Balen
цена на барање
Мини дампер
Година 2018 Километража 391 м/ч Сила 19.2 kW
Австрија, Haid
цена на барање
Мини дампер
Носивост 1500 кг
Година 2018 Километража 988 м/ч Сила 19.2 kW
Австрија, Haid
32.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 2706 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
28.250 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 2799 м/ч Сила
Белгија, Lontzen