LINDE

Популарни модели специјални машини и индустриска опрема LINDE

Последни огласи за продажба на возила LINDE

15.500 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Полска, Strzałkowo
цена на барање
Виљушкар
Германија, Augustdorf
9.850 € Без ДДВ
Товарач на контејнери
Германија, Friedberg-Derching
9.650 € Без ДДВ
Товарач на контејнери
Германија, Friedberg-Derching
цена на барање
Виљушкар
Германија, Augustdorf
аукција аукција
Виљушкар
Обединето Кралство, Leeds
цена на барање
Виљушкар
Белгија, Oostrozebeke
14.580 € PLN 66.000 PLN
Виљушкар
Полска, Strzałkowo
виљушкар LINDE H45T-04 виљушкар LINDE H45T-04 виљушкар LINDE H45T-04
3
цена на барање
Виљушкар
Обединето Кралство, Notts
цена на барање
Виљушкар
Белгија, Oostrozebeke
14.300 €
Виљушкар
Чехија, Praha
аукција 500 €
Количка за комисионирање
Германија, Mechernich
аукција 500 €
Виљушкар
Германија, Mechernich