KOMATSU

Популарни модели специјални машини и индустриска опрема KOMATSU

Последни огласи за продажба на возила KOMATSU

10 € Без ДДВ
Фелна
Литванија, Kazlų Rūdos
цена на барање
Багер гасеничар
Кина, Shanghai
18.000 €
Багер гасеничар
Кина, Shanghai
цена на барање
Багер гасеничар
Кина, Shanghai
аукција аукција
Багер гасеничар
Обединето Кралство, Leeds
аукција аукција
Мини багер
Обединето Кралство, Leeds
24.500 € Без ДДВ
Специјални дампер
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 4 години
45.000 €
Багер гасеничар
Кина, Shanghai
49.950 €
Натоварувач со тркала
Германија, Lemgo
цена на барање
Ротациски преносник
Шведска, Rackstad Bil Och Delar
5.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Германија, Delbrück
36.000 €
Багер на тркала
Украина, Ужгород
цена на барање
Мини багер
Кина, Shanghai
72.500 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Украина, Хмельницкий
ригидни дампери KOMATSU HD465-5
1
цена на барање
Ригидни дампери
Шпанија, Ocana, 45300, Autovia A4 Km 64.2, Salida 62 Aptdo Correos 18