Machineryline » Mewi Import Export Agrar Industrietechnik S.R.L.

Mewi Import Export Agrar Industrietechnik S.R.L.

За нас
Мапа
Контакти Mewi Import Export Agrar Industrietechnik S.R.L.
Во продажба: 16 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Adrian Tănasie
Adrian Tănasie
Јазици: романски, англиски
+40 728 89... Прикажи +40 728 899 753
Адреса
Романија, DN 69 Timisoara - Arad , km 22
Локално време на дилерот: 02:23 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Романија, DN 69 Timisoara - Arad , km 22
Огласи Mewi Import Export Agrar Industrietechnik S.R.L.
Филтер

Резултати од пребарување: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2009 Километража Сила 175 кс
Романија
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2017 Километража Сила 280 кс
Романија
тркала трактор NEW HOLLAND M 100 тркала трактор NEW HOLLAND M 100 тркала трактор NEW HOLLAND M 100
3
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1994 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2010 Километража 8460 м/ч Сила 196 кс
Романија
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 3293 м/ч Сила 276 кс
Романија
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1992 м/ч Сила 276 кс
Романија
Контактирајте го продавачот
114.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2014 Километража Сила 450 кс
Романија
Контактирајте го продавачот
143.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 280 м/ч Сила 360 кс
Романија
Контактирајте го продавачот
123.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 862 м/ч Сила 360 кс
Романија
Контактирајте го продавачот
93.400 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2015 Километража 2897 м/ч Сила 215 кс
Романија
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2016 Километража 5268 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила 348 кс
Романија
реверзибилен плуг Vogel & Noot Plus XS 950 реверзибилен плуг Vogel & Noot Plus XS 950 реверзибилен плуг Vogel & Noot Plus XS 950
3
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Сила
Романија
приклучен распрскувач на ѓубриво AMAZONE ZA-M 1500 приклучен распрскувач на ѓубриво AMAZONE ZA-M 1500 приклучен распрскувач на ѓубриво AMAZONE ZA-M 1500
3
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Зафатнина 3 л
Година 2008 Километража Сила
Романија