Machineryline » Metronom

Metronom

За нас
Мапа
Контакти Metronom
Во продажба: 5 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Papp Csaba
Papp Csaba
Јазици: романски
+40 744 57... Прикажи +40 744 570 221
Адреса
Романија, 300547, Timișoara, Calea Moşniţei, 8
Локално време на дилерот: 01:53 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Романија, Timișoara, Calea Moşniţei, 8
Огласи Metronom
Филтер

Резултати од пребарување: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Автодигалка
Носивост 80000 кг Евро Euro 1 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991 Километража 154590 км Сила
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Автодигалка
Носивост 80000 кг Евро Euro 1 Суспензија хидраулично
Година 1993 Километража 150000 км Сила
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 45000 кг Суспензија хидраулично
Година 1991 Километража Сила
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
300.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2001 Километража Сила
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Автодигалка
Носивост 80000 кг Евро Euro 1
Година 1997 Километража 174386 км Сила
Романија, Timișoara