Machineryline » MESAY OTOMOTIV

MESAY OTOMOTIV

За нас
Мапа
Контакти MESAY OTOMOTIV
Во продажба: 5 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Адреса
Турција, Batı Sitesi Mah. Başkent Galericiler Sit. 2305/2 sk. No:5 Batıkent/Ankara
Локално време на дилерот: 02:26 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, Batı Sitesi Mah. Başkent Galericiler Sit. 2305/2 sk. No:5 Batıkent/Ankara
Огласи MESAY OTOMOTIV
Филтер

Резултати од пребарување: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.860 € TRY 960.000 TRY
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
171.600 € TRY 2.620.000 TRY
Пумпа за бетон
Година Километража 193000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
134.200 € TRY 2.050.000 TRY
Пумпа за бетон
Година Километража 389000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
72.030 € TRY 1.100.000 TRY
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
42.230 € TRY 645.000 TRY
Камион кипер < 3.5т
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 222000 км Сила
Турција