Machineryline » Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

За нас
Мапа
Контакти Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.
Во продажба: 21 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Marek Pazurkiewicz
Marek Pazurkiewicz
Јазици: полски
+48 510 13... Прикажи +48 510 137 129
Dział sprzedaży
Dział sprzedaży
Јазици: германски, полски, англиски
+48 510 13... Прикажи +48 510 137 129
+48 33 815 ... Прикажи +48 33 815 01 13
+48 601 57... Прикажи +48 601 575 144
Адреса
Полска, Шлезија, 43-382, Bielsko-Biała, Bohaterów Monte Cassino 471
Локално време на дилерот: 00:09 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Шлезија, Bielsko-Biała, Bohaterów Monte Cassino 471
Огласи Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.
Филтер

Резултати од пребарување: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 230000 км Сила 300 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2011 Километража 247000 км Сила 300 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
28.000 € PLN 128.100 PLN
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Зафатнина 11000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2009 Километража 466000 км Сила 320 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
68.950 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Зафатнина 16 м³
Година 2016 Километража 96000 км Сила 250 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 112000 км Сила 210 kW
Полска
камион за ѓубре DAF FAG CF75 wynajem, sprzedaż, serwis gwarancja камион за ѓубре DAF FAG CF75 wynajem, sprzedaż, serwis gwarancja камион за ѓубре DAF FAG CF75 wynajem, sprzedaż, serwis gwarancja
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 11000 кг
Година 2011 Километража 160000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³
Година 2010 Километража 171000 км Сила 300 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
41.310 € PLN 189.000 PLN
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 6 Зафатнина 6000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2015 Километража 282000 км Сила 210 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
26.010 € PLN 119.000 PLN
Камион за ѓубре
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2009 Километража 258000 км Сила 240 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 24 м³
Година 2012 Километража 212000 км Сила 360 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Година 03/2016 Километража 173000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2012 Километража 145000 км Сила 210 kW
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 226000 км Сила 245 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 07/2016 Километража 885000 км Сила 443 кс
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 15845 кг Евро Euro 6
Година 05/2015 Километража 740000 км Сила 456 кс
Полска, Bielsko-Biała