Machineryline » Manaiacar

Manaiacar

За нас
Контакти Manaiacar
Во продажба: 559 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Vítor Amorim
Vítor Amorim
Јазици: португалски, шпански, англиски
Пон - Пет 09:00 - 18:00
Саб 09:30 - 12:00
10.03.2021
Lunch time - from 12.00 until 13.30
+351 22 747... Прикажи +351 22 747 0620
+351 910 75... Прикажи +351 910 759 278
Адреса
Португалија, Авеиро област, 4505-995, ARGONCILHE, ZONA INDUSTRIAL DE ARGONCILHE
Локално време на дилерот: 00:11 (WET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Огласи Manaiacar
Филтер

Резултати од пребарување: 559 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
дизел генератор VOLVO PENTA - 250 KVA дизел генератор VOLVO PENTA - 250 KVA дизел генератор VOLVO PENTA - 250 KVA
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
дизел генератор Rolls-Royce MOD2257-II  KVA :125 дизел генератор Rolls-Royce MOD2257-II  KVA :125 дизел генератор Rolls-Royce MOD2257-II  KVA :125
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
дизел генератор CUMMINS NTA-495-G KVA дизел генератор CUMMINS NTA-495-G KVA дизел генератор CUMMINS NTA-495-G KVA
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
дизел генератор CUMMINS NT-495-PG-180 KVA : 100 дизел генератор CUMMINS NT-495-PG-180 KVA : 100 дизел генератор CUMMINS NT-495-PG-180 KVA : 100
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
дизел генератор CUMMINS NT495PG180 дизел генератор CUMMINS NT495PG180 дизел генератор CUMMINS NT495PG180
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
дизел генератор Lister Petter 99JA6A22  KVA : 90 дизел генератор Lister Petter 99JA6A22  KVA : 90 дизел генератор Lister Petter 99JA6A22  KVA : 90
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
дизел генератор CUMMINS NTA-495-G KVA : 125 дизел генератор CUMMINS NTA-495-G KVA : 125 дизел генератор CUMMINS NTA-495-G KVA : 125
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Противпожарно возило
Година 1985 Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Година Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE