Machineryline » LuKpoL

LuKpoL

За нас
Мапа
Контакти LuKpoL
Во продажба: 4 огласа
Телефонските броеви се проверени
Krzysztof Łuczak
Krzysztof Łuczak
Јазици: полски
+48 796 80... Прикажи +48 796 805 492
Адреса
Полска, Лоѓ, 99-210, Uniejów, Łęczycka 2
Локално време на дилерот: 23:38 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Лоѓ, Uniejów, Łęczycka 2
Огласи LuKpoL
Филтер

Резултати од пребарување: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.270 € PLN 230.000 PLN
Фреза за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Полска, Uniejów
Контактирајте го продавачот
18.580 € PLN 85.000 PLN
Асфалт павер со тркала
Година 1999 Километража Сила
Полска, Uniejów
Контактирајте го продавачот
41.310 € PLN 189.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Uniejów
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 4 Зафатнина 8 м³
Година 2001 Километража Сила
Полска, Uniejów