Machineryline » LS group S.p.z.o.o.

LS group S.p.z.o.o.

За нас
Мапа
Контакти LS group S.p.z.o.o.
Во продажба: 6 огласа
Телефонските броеви се проверени
Mariusz Moroz
Mariusz Moroz
Јазици: полски
Пон - Пет 08:00 - 16:00
+48 793 06... Прикажи +48 793 066 660
Maciej Moroz
Maciej Moroz
Јазици: полски, англиски
Пон - Пет 08:00 - 16:00
+48 796 04... Прикажи +48 796 044 440
Адреса
Полска, Великополско војводство, 64-020, Czempiń, Kolejowa 38
Локално време на дилерот: 00:57 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Великополско војводство, Czempiń, Kolejowa 38
Огласи LS group S.p.z.o.o.
Филтер

Резултати од пребарување: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран TEREX CTT 182-8 TS21 кула кран TEREX CTT 182-8 TS21
2
Контактирајте го продавачот
1 €
Кула кран
Носивост 8000 кг
Година 2017 Километража Сила
Полска, Czempiń
кула кран TEREX CTT 162 A8 TS21 кула кран TEREX CTT 162 A8 TS21
2
Контактирајте го продавачот
1 €
Кула кран
Носивост 8000 кг
Година 2017 Километража Сила
Полска, Czempiń
кула кран TEREX 121-6 TS 16
1
Контактирајте го продавачот
1 €
Кула кран
Носивост 6000 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Czempiń
кула кран TEREX CTT 181 B8 TS 21 кула кран TEREX CTT 181 B8 TS 21
2
Контактирајте го продавачот
1 €
Кула кран
Носивост 8000 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Czempiń
кула кран TEREX CTT 91.5 TS12 R кула кран TEREX CTT 91.5 TS12 R кула кран TEREX CTT 91.5 TS12 R
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 5000 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Czempiń
кула кран TEREX CTT 161-8 TS16 кула кран TEREX CTT 161-8 TS16
2
Контактирајте го продавачот
1 €
Кула кран
Носивост 8000 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Czempiń