Machineryline » LLC DeoTex

LLC DeoTex

За нас
Мапа
Контакти LLC DeoTex
Во продажба: 10 огласа
Телефонските броеви се проверени
Руслан
Руслан
+380 67 717... Прикажи +380 67 717 1701
Адреса
Украина, Черновечка област, Чернівці
Локално време на дилерот: 12:13 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Черновечка област, Чернівці
Огласи LLC DeoTex
Филтер

Резултати од пребарување: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
грејдер XCMG GR165
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2021 Километража Сила 180 кс
Украина, Чернівці
нови автодигалка XCMG QY30K5D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
нови автодигалка XCMG QY25K5D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2021 Километража Сила 320 кс
Украина, Чернівці
нови грејдер XCMG GR1805
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2021 Километража Сила 193 кс
Украина, Чернівці
нови булдожер XCMG TY160
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2021 Километража Сила 183 кс
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
105.900 US$ EUR ≈ 92.870 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
валјак со гуми XCMG XP163
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Евро Euro 2
Година 2021 Километража Сила 116 кс
Украина, Чернівці
нови булдожер XCMG TY230
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2021 Километража Сила 229 кс
Украина, Чернівці
нови натоварувач со тркала XCMG ZL50GN нови натоварувач со тркала XCMG ZL50GN нови натоварувач со тркала XCMG ZL50GN
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5300 кг
Година 2021 Километража Сила 220 кс
Украина, Чернівці
нови багер гасеничар CATERPILLAR 320D
1
Контактирајте го продавачот
125.700 US$ EUR ≈ 110.200 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці