Machineryline » Lena maskin avd Verdal

Lena maskin avd Verdal

За нас
Галерија
Мапа
Контакти Lena maskin avd Verdal
Во продажба: 3 огласа
Телефонските броеви се проверени
Eirik Kvam
Eirik Kvam
Јазици: норвешки, англиски
+47 458 6... Прикажи +47 458 60 141
Адреса
Норвешка, 7650, Febyvegen, 2
Локално време на дилерот: 00:25 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Норвешка, Febyvegen, 2
Огласи Lena maskin avd Verdal
Филтер

Резултати од пребарување: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.411 € NOK 65.000 NOK
Возило за чистење улици
Година 2019 Километража Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
41.430 € NOK 420.000 NOK
Комбајн за пченка
Година 1996 Километража 1397 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
29.100 € NOK 295.000 NOK
Мешалка за ѓубриво
Година 2019 Километража Сила
Норвешка