Machineryline » LAMU DARU Kft.

LAMU DARU Kft.

За нас
Мапа
Контакти LAMU DARU Kft.
Во продажба: 5 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Kelemen Gábor
Kelemen Gábor
Јазици: унгарски, англиски
+36 30 949... Прикажи +36 30 949 0086
Адреса
Унгарија, Dunakeszi, Fő út, 2120
Локално време на дилерот: 00:47 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Унгарија, Dunakeszi, Fő út, 2120
Огласи LAMU DARU Kft.
Филтер

Резултати од пребарување: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 6000 кг
Година 2012 Километража Сила
Унгарија, Dunakeszi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 16000 кг
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Dunakeszi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 6000 кг
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Dunakeszi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 5000 кг
Година 2006 Километража Сила
Унгарија, Dunakeszi
кула кран TEREX Comedil CTT-51 A2 кула кран TEREX Comedil CTT-51 A2 кула кран TEREX Comedil CTT-51 A2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Dunakeszi