Machineryline » Küchler Technik AG

Küchler Technik AG

За нас
Галерија
Мапа
Претпријатие
Контакти Küchler Technik AG
Во продажба: 5 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
+41 41 329 ... Прикажи +41 41 329 20 20
+41 41 329 ... Прикажи +41 41 329 20 21
Адреса
Швајцарија, CH 6010, Kriens, Schlundmatt 30
Локално време на дилерот: 00:20 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Швајцарија, Kriens, Schlundmatt 30
Küchler Technik AG
Schlundmatt 30
CH 6010 Kriens

fon +41 (0)41 329 20 20
fax +41 (0)41 329 20 21

info@kuechler-technik.ch

MwSt.-Nr.: CHE-104.642.770MWST
UID-Nr.: CHE104642770
Огласи Küchler Technik AG
Филтер

Резултати од пребарување: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 05/2015 Километража 3500 м/ч Сила 80 kW
Швајцарија, Kriens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 12/2019 Километража 110 м/ч Сила 44 кс
Швајцарија, Kriens
друга индустриска опрема ELF Heat Treatment Plant
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга индустриска опрема
Година 01/2004 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
55.800 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 3500 м/ч Сила 106 kW
Швајцарија, Kriens
Контактирајте го продавачот
5.180 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Швајцарија, Kriens