Machineryline » KRYSPOL RENT SP. Z O.O.

KRYSPOL RENT SP. Z O.O.

За нас
Мапа
Контакти KRYSPOL RENT SP. Z O.O.
Во продажба: 3 огласа
Телефонските броеви се проверени
Marcin Chodkowski
Marcin Chodkowski
+48 604 26... Прикажи +48 604 262 384
+48 883 77... Прикажи +48 883 770 380
Адреса
Полска, 08-103, SIEDLCE, NOWE IGANIE SIEDLECKA 87
Локално време на дилерот: 12:35 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, SIEDLCE, NOWE IGANIE SIEDLECKA 87
Огласи KRYSPOL RENT SP. Z O.O.
Филтер

Резултати од пребарување: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 06/2007 Километража Сила
Полска, SIEDLCE
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Виљушкар
Година 2008 Километража 12750 м/ч Сила
Полска, SIEDLCE
Контактирајте го продавачот
1.436 € / месец
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 02/2007 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska