Machineryline » Kon-Turksan Trailer
5.0
4 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
4

Kon-Turksan Trailer

Контакти
Во продажба: 7 огласа
4 години на Machineryline
North Macedonia branch: Kaj Bekim
North Macedonia branch: Kaj Bekim
Јазици: македонски, турски, англиски
+389 70 22... Прикажи +389 70 223 717
Mustafa
Mustafa
Јазици: турски
+90 332 357... Прикажи +90 332 357 73 73
+90 532 705... Прикажи +90 532 705 35 89
+90 533 047... Прикажи +90 533 047 13 05
Адреса
Турција, Karatay Konya, Büsan org san bölgesi Fevzi çakmak Mah 10646 sok No 11
Локално време на дилерот: 23:58 (+03)
Северна Македонија, Omnitile Ul rudnichka Salon za plochki
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Kon-Turksan Trailer
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Носивост 60 кг Зафатнина 64 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2024 Километража Сила
Турција, Karatay Konya
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 28000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2024 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 75000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2024 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Полуприколка кипер
Носивост 60000 кг Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Носивост 54000 кг Зафатнина 95.37 м³ Суспензија хидраулично
Година 09/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
57.000 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 72000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2024 Километража Сила
Турција, Karatay Konya
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 84000 кг
Година 03/2024 Километража Сила
Турција, Karatay Konya