Machineryline » KJ Trading

KJ Trading

За нас
Мапа
Контакти KJ Trading
Во продажба: 6 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Keith Martin
Keith Martin
+44 1375 8... Прикажи +44 1375 857500
+44 1375 8... Прикажи +44 1375 857600
+44 7881 9... Прикажи +44 7881 986041
Адреса
Обединето Кралство, 119 hume avenue Opp. Hume Close Tilbury RM18 8DX CO NO. 07367523
Локално време на дилерот: 23:21 (GMT)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Обединето Кралство, 119 hume avenue Opp. Hume Close Tilbury RM18 8DX CO NO. 07367523
Огласи KJ Trading
Филтер

Резултати од пребарување: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.570 € GBP 5.500 GBP
Возило за чистење улици
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
5.376 € GBP 4.500 GBP
Камион-шасија
Носивост 18000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
16.720 € GBP 14.000 GBP
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 6559006 км Сила 420 кс
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
3.584 € GBP 3.000 GBP
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 05/2004 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
8.959 € GBP 7.500 GBP
Камион со рамна платформа
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 864535 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
3.345 € GBP 2.800 GBP
Камион фургон < 3.5т
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 120000 км Сила
Обединето Кралство