Machineryline » Kinaci Baumaschinen GmbH

Kinaci Baumaschinen GmbH

За нас
Мапа
Претпријатие
Контакти Kinaci Baumaschinen GmbH
Во продажба: 8 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Kinaci Abit
Kinaci Abit
Јазици: германски, англиски
Пон - Пет 08:00 - 17:00
+49 7227 99... Прикажи +49 7227 9959815
+49 176 609... Прикажи +49 176 60934734
Адреса
Германија, Баден-Виртемберг, 77839, Lichtenau, Im Gewerbegebiet 13
Локално време на дилерот: 12:30 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Германија, Баден-Виртемберг, Lichtenau, Im Gewerbegebiet 13
Handelsregisternummer : Mannheim, HRB 712049
Steuernummer : DE 277486535
Огласи Kinaci Baumaschinen GmbH
Филтер

Резултати од пребарување: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран LIEBHERR 120 HC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1984 Километража Сила
Германија, Lichtenau
кула кран LIEBHERR 80 HC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1981 Километража Сила
Германија, Lichtenau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1991 Километража Сила
Германија, Lichtenau
кула кран LIEBHERR 120 HC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1984 Километража Сила
Германија, Lichtenau
нови оска Sonstige Transportachse за кула кран
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Оска
Година 2021 Километража Сила
Германија, Lichtenau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2000 Километража Сила
Германија, Lichtenau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка-шасија
Година 2021 Километража Сила
Германија, Lichtenau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечна приколка
Година 2021 Километража Сила
Германија, Lichtenau