Machineryline » KHAIBAR Trucks

KHAIBAR Trucks

За нас
Мапа
Контакти KHAIBAR Trucks
Во продажба: 15 огласа
Телефонските броеви се проверени
Ahmad Zoltani
Ahmad Zoltani
Јазици: фарси, руски, полски, германски, шпански, англиски
+49 176 214... Прикажи +49 176 21440559
+49 40 600... Прикажи +49 40 60039282
+49 40 600... Прикажи +49 40 60039283
Адреса
Германија
Локално време на дилерот: 23:43 (CET)
Германија, 22113, Hamburg, Werner-Siemens-Str. 66
Германија, 22113, Hamburg, Hamburg
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Германија, Hamburg, Werner-Siemens-Str. 66
Огласи KHAIBAR Trucks
Филтер

Резултати од пребарување: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 15190 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2010 Километража 220839 км Сила 324 kW
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2009 Километража 954394 км Сила 324 kW
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3990 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2012 Километража 280777 км Сила 181 kW
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 18110 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 653339 км Сила 353 kW
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 17700 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2004 Километража 1583769 км Сила 338 кс
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 17620 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2003 Километража 861885 км Сила 368 kW
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.550 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 16035 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2007 Километража 524724 км Сила 480 кс
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14665 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2000 Километража 408812 км Сила 350 kW
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 23585 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2005 Километража 497009 км Сила 390 kW
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4185 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2011 Километража 364158 км Сила 181 kW
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 7.76 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2007 Километража 369203 км Сила 177 kW
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 20850 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2011 Километража 737604 км Сила 353 kW
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.550 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13700 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2004 Километража 282783 км Сила 353 kW
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Систем за рол кипер
Носивост 20000 кг
Година 06/2004 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Носивост 26420 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2011 Километража Сила
Германија, Zurow