Machineryline » ΚΑΣΤΡΟ Α.Ε.Β.Ε

ΚΑΣΤΡΟ Α.Ε.Β.Ε

За нас
Мапа
Контакти ΚΑΣΤΡΟ Α.Ε.Β.Ε
Во продажба: 41 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Drossopoulos George
Drossopoulos George
Јазици: грчки, англиски
Пон - Пет 07:00 - 16:00
+30 2295 0... Прикажи +30 2295 022926
+30 697 377... Прикажи +30 697 377 3716
Адреса
Грција, 190 14, Polidendri, 33 ΧΛΜ Ν ΕΟ Αθηνών Λαμίας
Локално време на дилерот: 01:10 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Грција, Polidendri, 33 ΧΛΜ Ν ΕΟ Αθηνών Λαμίας
Огласи ΚΑΣΤΡΟ Α.Ε.Β.Ε
Филтер

Резултати од пребарување: 41 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 9000 м/ч Сила 241 кс
Грција, Athens
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 5000 м/ч Сила
Грција, Αθήνα
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Резервни делови
Година 2002 Километража Сила
Грција, Σίνδος Θεσσαλονίκης
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Хидрауличен мотор
Година 1997 Километража Сила
Грција, Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 22000 кг
Година 1972 Километража Сила
Грција, Athens, Gr19011
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 09/2002 Километража 1892 м/ч Сила 142 кс
Грција
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Хидраулична пумпа
Година 1998 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1988 Километража 22000 м/ч Сила
Грција, Sindos Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1970 Километража Сила 180 кс
Грција, Sindos, Gr57300
Контактирајте го продавачот
650 € Без ДДВ
Друг резервен дел за електрика
Година 1978 Километража Сила
Грција, Athens
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Резервни делови
Година 2007 Километража Сила
Грција, Σίνδος Θεσσαλονίκης
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1980 Километража Сила
Грција, Σίνδος Θεσσαλονίκης
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2002 Километража Сила
Грција, Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1983 Километража Сила
Грција, Σίνδος Θεσσαλονίκης
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компресор
Година Километража Сила
Грција, Athens, Gr19011