Machineryline » KARYER-TATMAK GROUP

KARYER-TATMAK GROUP

За нас
Мапа
Контакти KARYER-TATMAK GROUP
Во продажба: 20 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Yusuf Metin
Yusuf Metin
Јазици: турски
+90 532 284... Прикажи +90 532 284 98 74
+90 532 284... Прикажи +90 532 284 98 91
+90 216 383... Прикажи +90 216 383 60 60
Адреса
Турција, İstanbul, Çubuklu, Boğaziçi Cd. No:9, 34805 Beykoz
Локално време на дилерот: 02:36 (+03)
Турција, Istanbul, Orhanlı, /. Yol Sk. No:11, 34956 Deri Osb / Tuzla
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, İstanbul, Çubuklu, Boğaziçi Cd. No:9, 34805 Beykoz
Огласи KARYER-TATMAK GROUP
Филтер

Резултати од пребарување: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови виљушкар HELI CPCD50 нови виљушкар HELI CPCD50
2
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 31.950 €
Виљушкар
Носивост 5000 кг Евро Euro 3
Година 06/2021 Километража Сила 88 кс
Турција, Istanbul
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
143.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 07/2021 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
245.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 07/2016 Километража 600 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 06/2021 Километража Сила 6.2 kW
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Сензор
Година 2018 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови тежок вилушкар HELI CPCD100
1
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Година 02/2020 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2013 Километража 4453 м/ч Сила 130 kW
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
84.000 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 06/2021 Километража Сила 85 кс
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
415.000 €
Машина за дупчење
Година 02/2018 Километража 1600 м/ч Сила 194 kW
Турција, İstanbul
ново возило за чистење улици BUCHER CityCat 2020
1
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 3 Зафатнина 2 м³
Година 01/2021 Километража 50 км Сила 62 kW
Турција, Istanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комплет за поправка
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервни делови
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 11/2015 Километража 1750 м/ч Сила 103 kW
Турција, İstanbul