Machineryline » Junttan Oy

Junttan Oy

За нас
Мапа
Контакти Junttan Oy
Во продажба: 64 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Kari Pöllänen
Kari Pöllänen
Јазици: фински, англиски
+358 50 59... Прикажи +358 50 5921883
Svorjov Dmitri
Svorjov Dmitri
Јазици: руски, фински, англиски
+358 50 47... Прикажи +358 50 4703720
Адреса
Финска, 70800, Kuopio, Matkuksentie 7
Локално време на дилерот: 01:22 (EET)
Финска, 70800, Kuopio, Matkuksentie, 7
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Финска, Kuopio, Matkuksentie 7
Огласи Junttan Oy
Филтер

Резултати од пребарување: 64 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
139 € Без ДДВ
Хидраулична пумпа
Година Километража Сила
Финска, Kuopio
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Хидрауличен мотор
Година Километража Сила
Финска, Kuopio
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Аксијална клипна пумпа
Година Километража Сила
Финска, Kuopio
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Комплет за поправка
Година Километража Сила
Финска, Kuopio
нови хидрауличен мотор Sauer-Danfoss RR105D MS за багер Sauer-Danfoss нови хидрауличен мотор Sauer-Danfoss RR105D MS за багер Sauer-Danfoss
2
Контактирајте го продавачот
275 € Без ДДВ
Хидрауличен мотор
Година Километража Сила
Финска, Kuopio
друг резервен дел за трансмисија bearing Rollix (03-1050-00) за багер
1
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Друг резервен дел за трансмисија
Година Километража Сила
Финска, Kuopio
нови ременица cable sheave 600 (600-32) за телескопски натоварувач нови ременица cable sheave 600 (600-32) за телескопски натоварувач
2
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Ременица
Година Километража Сила
Финска, Kuopio
нови хидрауличен цилиндар 200/160-4175 за багер нови хидрауличен цилиндар 200/160-4175 за багер нови хидрауличен цилиндар 200/160-4175 за багер
3
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Хидрауличен цилиндар
Година Километража Сила
Финска, Kuopio
нови хидрауличен мотор Rexroth AZMF-11-008RCB20MB (0511425001) за багер нови хидрауличен мотор Rexroth AZMF-11-008RCB20MB (0511425001) за багер нови хидрауличен мотор Rexroth AZMF-11-008RCB20MB (0511425001) за багер
3
Контактирајте го продавачот
130 € Без ДДВ
Хидрауличен мотор
Година Километража Сила
Финска, Kuopio
нови хидрауличен мотор H1C20 (S-502000) за багер нови хидрауличен мотор H1C20 (S-502000) за багер нови хидрауличен мотор H1C20 (S-502000) за багер
3
Контактирајте го продавачот
514 € Без ДДВ
Хидрауличен мотор
Година Километража Сила
Финска, Kuopio
нови интеркулер CUMMINS QSM11 за багер нови интеркулер CUMMINS QSM11 за багер
2
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Интеркулер
Година Километража Сила 408 кс
Финска, Kuopio
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Хидрауличен мотор
Година Километража Сила
Финска, Kuopio
друг резервен дел за трансмисија Brevini swing gear (RPR3250) за друга градежна машина друг резервен дел за трансмисија Brevini swing gear (RPR3250) за друга градежна машина
2
Контактирајте го продавачот
2.850 € Без ДДВ
Друг резервен дел за трансмисија
Година Километража Сила
Финска, Kuopio
хидрауличен мотор Rexroth A2FE107 (16105276) за багер хидрауличен мотор Rexroth A2FE107 (16105276) за багер хидрауличен мотор Rexroth A2FE107 (16105276) за багер
3
Контактирајте го продавачот
1.050 € Без ДДВ
Хидрауличен мотор
Година Километража Сила
Финска, Kuopio
нови подлога за гасеници D57 900X220 Berco KM3808 KM3820 KM3807 за багер нови подлога за гасеници D57 900X220 Berco KM3808 KM3820 KM3807 за багер
2
Контактирајте го продавачот
40 € Без ДДВ
Подлога за гасеници
Година Километража Сила
Финска, Kuopio