Machineryline » Jinchuan Machinery Limited

Jinchuan Machinery Limited

За нас
Мапа
Контакти Jinchuan Machinery Limited
Во продажба: 130 огласа
Телефонските броеви се проверени
Kristin
Kristin
Јазици: кинески, англиски
+86 137 016... Прикажи +86 137 0167 0323
Адреса
Кина, Jinshan , Shanghai, No.255 Ganlin road
Локално време на дилерот: 06:37 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Кина, Shanghai, No.255 Ganlin road
Огласи Jinchuan Machinery Limited
Филтер

Резултати од пребарување: 130 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Виљушкар
Носивост 5000 кг
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 2008 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 2017 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 2017 Километража 1250 м/ч Сила
Кина, Shanghai
виљушкар KOMATSU FD30 3ton forklift виљушкар KOMATSU FD30 3ton forklift виљушкар KOMATSU FD30 3ton forklift
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 2007 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 2017 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Виљушкар
Носивост 35000 кг
Година Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.212 €
Виљушкар
Носивост 5000 кг
Година Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.325 €
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
виљушкар HELI 3ton forklift виљушкар HELI 3ton forklift
2
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.437 €
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 2008 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 62.120 €
Виљушкар
Носивост 30000 кг
Година 2012 Километража 3800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 42.600 €
Виљушкар
Носивост 20000 кг
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила 122 kW
Кина, Shanghai