Machineryline » JACEK ŻELAZKO ''SKUP-SPRZEDAŻ"

JACEK ŻELAZKO ''SKUP-SPRZEDAŻ"

За нас
Галерија
Мапа
Контакти JACEK ŻELAZKO ''SKUP-SPRZEDAŻ"
Во продажба: 6 огласа
Телефонските броеви се проверени
Јазици: германски, полски, англиски
+48 739 68... Прикажи +48 739 687 772
Јазици: полски
+48 693 99... Прикажи +48 693 990 668
Адреса
Полска, Лублин, 23-310, Modliborzyce, Majdan 17
Локално време на дилерот: 23:40 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Лублин, Modliborzyce, Majdan 17
Огласи JACEK ŻELAZKO ''SKUP-SPRZEDAŻ"
Филтер

Резултати од пребарување: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
125 € Без ДДВ
Гума за други специјални машини
Година 2018 Километража
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 06/2016 Километража 8400 км Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 07/2006 Километража 8400 м/ч Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 12/1990 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 11/2001 Километража 7500 м/ч Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
99 € Без ДДВ
Други
Година 11/2017 Километража
Полска, Modliborzyce