Machineryline » IVECO Deutschland (Hildesheim)

IVECO Deutschland (Hildesheim)

За нас
Мапа
Контакти IVECO Deutschland (Hildesheim)
Во продажба: 13 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Ida Mayer
Ida Mayer
+49 5121 ... Прикажи +49 5121 70610
Адреса
Германија, D-31137, Hildesheim, Junkersstr. 6
Локално време на дилерот: 12:07 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Германија, Hildesheim, Junkersstr. 6
Огласи IVECO Deutschland (Hildesheim)
Филтер

Резултати од пребарување: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.700 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2420 кг Евро Euro 6 Зафатнина 38.13 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 137934 км Сила 207 кс
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
25.750,42 € Без ДДВ
Комбе фургон
Носивост 1229 кг Евро Euro 6 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 59801 км Сила 156 кс
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
25.750,42 € Без ДДВ
Комбе фургон
Носивост 1229 кг Евро Euro 6 Зафатнина 11.97 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 66917 км Сила 156 кс
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
25.150,42 € Без ДДВ
Комбе фургон
Носивост 1229 кг Евро Euro 6 Зафатнина 11.97 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 68401 км Сила 155 кс
Германија, Hildesheim
камион влекач IVECO Stralis AS440S46T/P
1
Контактирајте го продавачот
44.700 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 10602 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 240498 км Сила 460 кс
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
43.300 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 10187 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 413354 км Сила 460 кс
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
24.750,42 € Без ДДВ
Комбе фургон
Носивост 1061 кг Евро Euro 6 Зафатнина 15.73 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 70976 км Сила 156 кс
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
23.050,42 € Без ДДВ
Комбе фургон
Носивост 1016 кг Евро Euro 6 Зафатнина 16 м³
Година 2018 Километража 106352 км Сила 156 кс
Германија, Hildesheim
камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/PXP
1
Контактирајте го продавачот
37.800 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 10250 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 299849 км Сила 480 кс
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 317675 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 324425 км Сила 400 кс
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2130 кг Евро Euro 6 Зафатнина 33.41 м³
Година 2013 Километража 62804 км Сила 160 кс
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
32.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2331 кг Евро Euro 6 Зафатнина 33.41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 106206 км Сила 207 кс
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
32.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1975 кг Евро Euro 6 Зафатнина 34.87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 186483 км Сила 207 кс
Германија, Hildesheim