Machineryline » INGCONSULT
4.2
18 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
18

INGCONSULT

ВО ВРСКА СО КОМПАНИЈАТА

 

Инжконсулт е компанија со долгогодишно искуство во продажба и сервисирање на квалитетна опрема по конкурентни цени.

Нашиот асортиман на производи се состои од три главни групи: градежна, рударска и магацинска опрема.
Во градежната опрема се вклучени булдожери, предни натоварувачи, греjдери, багери, мини багери, мини предни натоварувачи, специјализирани машини за изградба на патишта и одржување на патишта (фугирање, банкет, ровови, песочни плочи, снежни плугови, машини за мелење на патишта, машини за фрлање), бетонски основи и бетонски основи , инсталации за битуменски емулзии, инсталации за дробење и сито, итн.

Рударските машини вклучуваат специјализирани машини за подземна рударство и машини со отворена јама.

Опремата за ракување со материјали се состои од вилушкари, гасни камиони, електрични камиони, полначи, собирачи на нарачки, електрични камиони за палети, специјализирана опрема за чистење на затворен и надворешен простор, системи за полици и друго.

Постојано го прошируваме деловниот обем да биде што е можно пофлексибилен и корисен за нашите клиенти.

Производителите со кои работиме се светски познати брендови и нудат загарантиран квалитет и конкурентни цени.

За потребите на нашите клиенти, имаме канцеларии во Скопје и Бугарија (Софија, Варна, Пловдив) и опремени групи за мобилни услуги и магацин за резервни делови.

 

 

Детали
Контакти
Во продажба: 13 огласа
Georgi GEORGIEV
Georgi GEORGIEV
Јазици: бугарски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
+359 88 459... Прикажи +359 88 459 9668
Адреса
Бугарија, София, бул. Ботевградско шосе 272
Локално време на дилерот: 03:11 (EEST)
Бугарија, 1839, София, бул. „Ботевградско шосе“, 272
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи INGCONSULT
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

13 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Машина за ивичници
Година 2020 Километража Сила
Бугарија, Sofia
асфалтерка Franex F392 асфалтерка Franex F392 асфалтерка Franex F392
3
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Асфалтерка
Евро Euro 1
Година 02/1990 Километража 9610 м/ч Сила
Бугарија, Varna
Контактирајте го продавачот
9.700 € Без ДДВ
Утоварна лопата
Зафатнина 0.4 м³
Година 2022 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Корпа за багер
Година 2022 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Корпа за багер
Година 2006 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2016 Километража Сила
Бугарија, Varna
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Машина за обележување на патишта
Година 2020 Километража Сила
Бугарија, Varna
Контактирајте го продавачот
10.330 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1200 кг
Година Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
11.120 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Бугарија
вилушкар на три тркала EP Equipment ES20-20RAS вилушкар на три тркала EP Equipment ES20-20RAS вилушкар на три тркала EP Equipment ES20-20RAS
3
Контактирајте го продавачот
7.945 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг
Година Километража 54 м/ч Сила
Бугарија, Varna