Machineryline » IDEX Sp.z o.o.

IDEX Sp.z o.o.

За нас
Галерија
Мапа
Контакти IDEX Sp.z o.o.
Во продажба: 15 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
PL, RU
PL, RU
Јазици: полски, руски, англиски
+48 570 60... Прикажи +48 570 600 315
Адреса
Полска, Шлезија, 41-902, Bytom, Mickiewicza 70
Локално време на дилерот: 12:59 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Шлезија, Bytom, Mickiewicza 70
Огласи IDEX Sp.z o.o.
Филтер

Резултати од пребарување: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.990 € Без ДДВ
Контејнер за канцеларии
Година 2021 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
7.990 € Без ДДВ
Контејнер за канцеларии
Година 2021 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
49.823 € Без ДДВ
Камион продавница < 3.5т
Носивост 1160 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила 165 кс
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
18.865 € Без ДДВ
Продавница приколка
Година 2021 Километража Сила
Полска, Bytom
нови камион продавница < 3.5т BANNERT Imbiss, Verkaufmobil, Food Truck!!! Empty 2 Flaps!!! нови камион продавница < 3.5т BANNERT Imbiss, Verkaufmobil, Food Truck!!! Empty 2 Flaps!!! нови камион продавница < 3.5т BANNERT Imbiss, Verkaufmobil, Food Truck!!! Empty 2 Flaps!!!
3
Контактирајте го продавачот
40.675 € Без ДДВ
Камион продавница < 3.5т
Носивост 1050 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20.33 м³
Година 2021 Километража Сила 165 кс
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Продавница приколка
Година 2021 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
11.628 € Без ДДВ
Продавница приколка
Година 2021 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
65.395 € Без ДДВ
Продавница приколка
Суспензија хидраулично
Година 2021 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
55.475 € Без ДДВ
Камион продавница < 3.5т
Носивост 250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20.57 м³ Суспензија хидраулично
Година 2021 Километража 1 км Сила 165 кс
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
17.646 € Без ДДВ
Продавница приколка
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
38.645 € Без ДДВ
Камион продавница < 3.5т
Носивост 1050 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20.57 м³ Суспензија хидраулично
Година 2021 Километража 1 км Сила 165 кс
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
12.820 € Без ДДВ
Продавница приколка
Носивост 650 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
36.293 € Без ДДВ
Продавница приколка
Година 2021 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Продавница приколка
Суспензија хидраулично
Година 2021 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Продавница приколка
Година 2021 Километража Сила
Полска, Bytom