Machineryline » Hovago Cranes B.V.

Hovago Cranes B.V.

За нас
Галерија
Мапа
Контакти Hovago Cranes B.V.
Во продажба: 1 оглас
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Hovago Cranes
Hovago Cranes
Јазици: германски, холандски, англиски
+31 10 892... Прикажи +31 10 892 0475
Адреса
Холандија, Јужна Холандија, 3316 LC, Dordrecht, Toermalijnring 2200
Локално време на дилерот: 11:33 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Холандија, Јужна Холандија, Dordrecht, Toermalijnring 2200
Огласи Hovago Cranes B.V.
Филтер

Резултати од пребарување: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Тркало
Година Километража
Холандија, Dordrecht