Machineryline » Hidro-Mak

Hidro-Mak

За нас
Мапа
Контакти Hidro-Mak
Во продажба: 11 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Aydin Balkar
Aydin Balkar
Јазици: турски, англиски
+90 212 570... Прикажи +90 212 570 10 99
+90 534 500... Прикажи +90 534 500 44 78
Yasemin DURUCU
Yasemin DURUCU
Јазици: француски, турски
+90 507 344... Прикажи +90 507 344 29 57
Адреса
Турција, Hastane Mah. Hadımköy-İstanbul Cad. No:60 Hadımköy / Arnavutköy / İstanbul / TÜRKİYE
Локално време на дилерот: 03:12 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, Hastane Mah. Hadımköy-İstanbul Cad. No:60 Hadımköy / Arnavutköy / İstanbul / TÜRKİYE
Огласи Hidro-Mak
Филтер

Резултати од пребарување: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Каросерија на камион за ѓубре
Носивост 4300 кг Зафатнина 15 м³
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Каросерија на камион за ѓубре
Носивост 2100 кг Зафатнина 7.5 м³
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Каросерија на камион за ѓубре
Носивост 4620 кг Зафатнина 15 м³
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Каросерија на камион за ѓубре
Носивост 2655 кг Зафатнина 5 м³
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Каросерија на камион за ѓубре
Носивост 4900 кг Зафатнина 15 м³
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Каросерија на камион за ѓубре
Носивост 30000 кг
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Каросерија на камион за ѓубре
Носивост 5500 кг Зафатнина 13.5 м³
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Каросерија на камион за ѓубре
Носивост 25000 кг Зафатнина 70 м³
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 4900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17.88 м³
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер < 3.5т
Носивост 1010 кг Зафатнина 3 м³
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 7664 кг Зафатнина 6 м³
Година Километража Сила
Турција