Machineryline » Heshun Machinery Trading Co.,Ltd

Heshun Machinery Trading Co.,Ltd

За нас
Мапа
Контакти Heshun Machinery Trading Co.,Ltd
Во продажба: 197 огласа
Продавач на Machineryline: 5 години
Телефонските броеви се проверени
Vivian Yu
Vivian Yu
Јазици: кинески, англиски
+86 135 857... Прикажи +86 135 8578 6805
Адреса
Кина, 200241, Shanghai, NO.2701 Fanghe Road Minhang District
Локално време на дилерот: 06:51 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Кина, Shanghai, NO.2701 Fanghe Road Minhang District
Огласи Heshun Machinery Trading Co.,Ltd
Филтер

Резултати од пребарување: 197 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 06/2016 Километража 1300 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 04/2015 Километража 2500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 04/2015 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 03/2015 Километража 2100 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 09/2014 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 03/2012 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 39.940 €
Валјак за асфалт
Година 03/2015 Километража 2200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 17.750 €
Булдожер
Година 05/2010 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 48.810 €
Булдожер
Година 03/2017 Километража 300 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 31.060 €
Багер на тркала
Година 03/2014 Километража 2400 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 39.940 €
Багер гасеничар
Година 03/2015 Километража 2100 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 16.860 €
Натоварувач со тркала
Година 03/2017 Километража 626 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 35.500 €
Булдожер
Година 03/2016 Километража 174 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 38.160 €
Булдожер
Година 02/2017 Километража 334 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 16.860 €
Натоварувач со тркала
Година 04/2015 Километража 804 м/ч Сила
Кина